• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Eglė Balčiūnaitė pasiekė asmeninį tikslą Paryžiuje

2011 03 08

Viena perspektyviausių šalies bėgikių Eglė Balčiūnaitė, pirmą kartą tris dienas kovojusi su pajėgiausiomis senojo žemyno bėgikėmis 800 m distancijose teigia, besijaučianti ne tik pasiekusi asmeninį tikslą, iškeltą prieš varžybas, bet ir įgavusi neįkainojamos patirties.

„Niekada iki šiol nesu kovojusi tris dienas iš eilės 800 metrų distancijoje. Važiuodama į Paryžių, buvau nusiteikusi papulti tarp šešių pajėgiausių sportininkių. Šį tikslą pasiekiau bei įgyjau neįkainojamos patirties, turėsiančios didelės įtakos pasiruošimui ateities varžyboms“, – sako jauniausia (22 m.) Paryžiaus bėgikė.

Anot jos, sekmadienį vykęs trečios dienos startas buvo itin sudėtingas, nes teko ne tik rungtis su pačiomis galingiausiomis bėgikėmis, turinčiomis kur kas daugiau patirties nei ji, bet ir pirmą kartą bėgti tris dienas iš eilės 800 m distanciją uždarose patalpose.

„Tai buvo pirmasis Europos uždarų patalpų čempionatas man, tad pasiektu rezultatu Paryžiuje esu tikrai patenkinta. Penktadienio ir šeštadienio bėgimus laikau vienais geresnių savo karjeroje“, – sako ji.

Pasak sportininkės, dalyvauti Europos čempionate ji neplanavo metų pradžioje, tačiau paskutiniu metu, pasitarusi su treneriu pakeitė sprendimą, norėdama išbandyti save pirmą kartą Europos uždarų patalpų čempionate.

„Su treneriu pasitarę, nusprendėme debiutuoti ir pažiūrėt savo galimybes, formą, pasiruošimą sezonui. Esu tikra, kad jei būčiau besiruošusi laimėjimui, rezultatai būtų kitokie, tačiau šiame sezone manęs laukia dar ne vienos itin svarbios varžybos, kurioms teikiu kur kas didesnę reikšmę nei Europos čempionatui“, – sako ji.

Anot bėgikės, Paryžiuje vykęs Europos lengvosios atletikos čempionatas buvo itin naudingas visiems šalies lengvaatlečiams.

„Manau, kad ne tik man, bet ir daugeliui kitų sportininkų, šis čempionatas tapo vienu naudingiausių žinių prasme, kurias teisingai įdarbinę, turėsime visas galimybes pasiekti itin aukštus rezultatus ateityje“, – sako ji.

Penktadienį – sekmadienį vykusiame lengvosios atletikos čempionate Eglė Balčiūnaitė sėkmingai debiutavo pirmas dvi dienas 800 m bėgime ir šeštadienį iškovojo teisę Lietuvai dalyvauti finale. Finaliniame bėgime, kuriame dalyvavo šešios pajėgiausios Europos bėgikės, Eglė Balčiūnaitė du ratus atbėgo antra, tačiau paskutiniame rate nukrito į šeštą vietą.  Lietuvos bėgikė pirmą kartą savo karjeroje 800 m distancijoje varžėsi tris dienas iš eilės uždarose patalpose.

Atgal

REMĖJAI: