• 4
  • 5

Eglė Balčiūnaitė sėkmingai debiutavo Europos čempionate

2011 03 04

Viena perspektyviausių šalies bėgikių Eglė Balčiūnaitė sėkmingai įveikė pagrindines varžoves ir iškovojo teisę Lietuvai varžytis dėl patekimo į finalą Europos lengvosios atletikos čempionate 800 m bėgimo rungtyje.

Paryžiuje vyksiančiame Europos čempionate šiandien, kuriame Lietuvos bėgikė labai norėtų papulti į šešetuką tarp geriausių Europos bėgikių, Eglė Balčiūnaitė 800 m distanciją įveikė per 2 min. 03,74 sek. ir buvo antra tarp varžovių.

Rytoj ji kovos pusfinalio bėgime, o gerai pasirodžiusi jame galės papulti į finalinį bėgimą, vyksiantį  šį sekmadienį.

Šiandien atidarytame Europos lengvosios atletikos čempionate Paryžiuje susirinko pajėgiausi visos Europos lengvaatlečiai. Viena perspektyviausių šalies sportininkių Eglė Balčiūnaite varžėsi 800 m bėgimo distancijoje.